جلد اول کتاب شرح درد اشتیاق

بازنویسی داستانهای دفتر ۱ و ۲ مثنوی

کتاب شرح درد اشتیاق جلد یک، بازنویسی کلیه داستانهای دفتر اول و دوم به ترتیب آنها در مثنوی است که شامل ۲۳ داستان در دفتر اول و ۵۴ داستان در دفتر دوم می باشد که جمعا ۷۷ داستان را در برمی گیرد. قطع این کتاب رقعی است و شامل ۲۳۶ صفحه است که توسط انتشارات به نگار در شهریور ۱۳۹۵ به تیراژ ۱۰۰۰ جلد چاپ گردیده است. ضمنا ویراستاری کتاب فوق توسط حمید اکبر پور صورت گرفته است و طرح روی جلد نیز کار شهاب شبان میباشد.

دفتر اول کتاب شامل ۱۲ داستان کوتاه و ۱۱ داستان کوتاه کوتاه یا داستانک«مینی مالیستی» است که از این داستانها ۱۰ عدد دارای نگاه عرفانی با عنوان «از نگاه دیگر» میباشد. بلندترین داستانها در دفتر اول، داستان «پادشاه و کنیزک» در ده صفحه و کوتاهترین آنها داستانک «اخلاص» در سه خط میباشد.

دفتر دوم کتاب شامل ۳۱ داستان کوتاه و ۲۳ داستانک است که از این داستانها ۱۵ عدد دارای نگاه عرفانی با عنوان «از نگاه دیگر» میباشد. بلندترین داستانها در دفتر دوم، داستان «مفلس» در ۶ صفحه و کوتاهترین آنها داستانکهای «عدالت» در ۴ خط و «اعتراف» در ۳ خط میباشد.

«لازم به ذکر است که منظور از داستان کوتاه در این کتاب، داستانهایی است که بیشتر از یک صفحه باشد و منظور از داستانک، داستانهای یک صفحه ای و یا کمتر می باشد.»

چند نمونه از داستان های این جلد:

  خرید جلد اول

برچسب,,,,,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *